20110718

Prescilla Kafası.


Yıl 2010. Günlerden 25 Ocak. Buz gibi bir kış. Tam senin sevdiğin gibi. Tanışmamızda tam böyle senin sevdiğin gibi bir günde olmuş. Aslında o gün belliymiş de iyi bir dost olacağımız, biraz geç fark etmişiz.

İlk böyle grup konuşmaları yapmaya başlamışız. Nirvana'dan Apc'a. Sevdiğimiz tüm grupların bahsi açılmış. Durmadan şarkı tavsiye etmişiz ki, beraber hep yeni şarkıların keşfine çıkmışız.
Yavaş yavaş dertleşmelerimiz başlamış. Öyle rahatlarmışız ki dertleştikten sonra derdimizi bir anda unutup, tekrar saçmalamaya başlayabiliyormuşuz.

Ve en bombası; Dedikodular başlamış. MY, TT, MA dedikoduları. (Biliyorum, sadece sen tanıyabilirsin onları.) Tüm düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz bir ikiz olmuşuz zamanla.

Sonra yaz gelmiş. Okulun olmamasıyla sabahtan akşama kadar (gerçek anlamda sabahtan akşama kadar) konuşmalarımız başlamış. O kadar çok konuşmaya başlamışız ki, aynı anda aynı şeyleri söylememiz bir tesadüf değil, önceki hayatta ikiz olduğumuzun kanıtı olmuş.

Ahmet Kaya, Hale Berry, Murat Kekilli .sdfkjdhgjkd Burada yorum yapamıyorum. Edi ile Büdü.kfldhgh

Fernando babamızla yaptığımız konuşmalar. Lady Gaga'nın babamıza yazdığı şarkı. Onların yasak aşkı. Ve biz. Hayal dünyamız öyle gelişmiş ki, artık kendimize inanamaz olmuşuz.

Ve hepsinin sonucunda böyle de mükemmel dostluğumuz çıkmış ortaya. Hatta bu dostluğumuzu kıskananlar bile çıkmış ortaya. EneZ ve daha niceleri gibi.

İyi ki doğdun Hatuncağz. Seninle şu sıralar yaptığımız gibi daha nice HÖ, BD, SA dedikodularına. Seninle daha nice Björk, Regina Spektor, Radiohead şarkı tavsiyelerine. Seninle daha nice dertleşmelere. Seninle daha upuzun yıllara. Doğum günün kutlu olsun Hatun. Ve diyorum ya; İYİ Kİ VARSIN!

Seni çok seviyorum, çok!
Hatırlarsın; http://fizy.com/#s/1dlas9 (:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder